MECHANIK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Boguchwała, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1541
Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Chęci do pracy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie.
Miejsce pracy: SUSZYCKICH 18, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.autoklinika.comKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca