OPERATOR KOPARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0740
Obowiązki:Obsługa koparki, wykonywanie wykopów.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie w zawodzie jako operator koparko-ładowarki (wymagany staż - lata: 1)
  • obsługa koparko-ładowarki
  • operator koparko-ładowarki
Wykształcenie:
  • podstawowe
Miejsce pracy: 24-200 Matczyn 6A, powiat: lubelski, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: SkierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca