Senior BI Developer

Next Technology Professionals

  • Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 60 dni temu
  • Aplikuj teraz
Next Technology Professionals jest certyfikowaną agencją rekrutacyjną, która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków / Responsibilities
  • Projektowanie i rozwijanie rozwiązań BI w oparciu o SSAS i SSIS
  • Wykorzystywanie narzędzia Power BI
  • Utrzymywanie i polepszanie środowiska dostarczającego oprogramowanie
  • Odpowiedzialność za dostarczane funkcje
Oczekujemy/ We expect
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w budowaniu systemów BI
  • Znajomość Power BI
  • Duża samodzielność i gotowość do podejmowania decyzji
  • Znajomość j. angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację
Oferujemy / We offer
  • Stabilna forma zatrudnienia: UoP z pakietem benefitów
  • Praca przy długofalowym projekcie
  • Prawie całkowicie praca zdalna
  • Wpływ na stos technologiczny
  • Praca w dużej, globalnej firmie
❗Cały proces rekrutacji - 100% zdalnie❗