Pracownik Produkcji - Lublin

Trenkwalder

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Poszukujemy mężczyzn do obsługi lini produkcyjnej w firmie z branży spożywczej dla naszego Klienta w Lublinie.

Zakres obowiązków:
  • pakowanie produktów
  • obsługa linii produkcyjnej
  • kompletowanie towaru
  • zasyp odbiór surowca na linię
  • obsługa maszyn
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • posiadanie badań SANEPID nie starszych niż 10 lat - wymóg konieczny
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • chęci do pracy sezonowej lub gotowość na zatrudnienie długoterminowe
  • dobry stan zdrowia i gotowość do pracy w zmiennych warunkach
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin
  • wynagrodzenie godzinowe oraz dodatek zmianowy nocny
  • możliwość długoterminowej współpracy
Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania na ofertę za pośrednictwem portalu, e-mail-owo lub bezpośredni kontakt z biurem

Lento Darmowe ogłoszenia drobne