Zastępca Kierownika

Dino

  • zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
ZatrudnimyZASTĘPCĘ KIEROWNIKAPOSZUKUJESZ PEWNEJ I STABILNEJ PRACY Z MOŻLIWOŚCIĄ ROZWOJU?
DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH PRACOWNIKÓWZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • zapewnienie funkcjonowania marketu pod nieobecność Kierownika
  • zarządzanie asortymentem marketu
  • prowadzenie marketu zgodnie z obowiązującymi standardami firmy
  • reprezentowanie firmy wobec Klientów i dostawców
NASZE OCZEKIWANIA WOBEC CIEBIE TO:
  • znajomość specyfiki handlu detalicznego
  • umiejętność skutecznego planowania
  • komunikatywność oraz kreatywność
  • umiejętność zarządzania zespołem
NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych
ZADZWOŃ!785-235-102 / 665-941-451DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACYInformujemy, że kontaktujemy się z wybranymi osobami.Jeśli nie posiada Pani/Pan adresu e-mail, zapraszamy do zgłoszenia się osobiście: w Centrali Dino, w marketach bądź Centrach Dystrybucyjnych naszej sieci wraz z podaniem danych kontaktowych. Istnieje również możliwość zgłoszenia listownie na adres siedziby: „DINO Polska" S.A., ul. Ostrowska 122, 63-700 Krotoszyn.

Dino