Prace magazynowe - Poniatowa

Trenkwalder

  • Poniatowa, lubelskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Aktualnie poszukujemy pracowników do wiodącej na rynku firmy spożywczej na stanowiska magazynowe.

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie produktów
  • przewożenie i rozmieszczanie produktów na hali magazynowej
  • przygotowywanie produktów do wysyłki
Wymagania:
  • mile widziana znajomość gospodarki magazynowej
  • umiejętność obsługi wózka widłowego niskounoszącego z napędem elktrycznym
  • dostępność od poniedziałku do piątku w systemiech 2-zmianowych
  • gotowość do podjęcia pracy w miesiącach sierpień-wrzesień
  • posiadanie książeczki sanepid - wymóg konieczny
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem
  • wynagrodzenie godzinowe
  • pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny (539 - pokaż numer telefonu - ) lub przesłanie CV odpowiadając na ogłoszenie.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z perspektywą pracy stałej.

www.trenkwalder.pl
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zawartą w CV) przez Trenkwalder&Parter Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o.dla celów prowadzenia rekrutacji w której biorę udział.
Oświadczam, że administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa. Zgoda może zostać wycofana w każdym momencie."

Lento Darmowe ogłoszenia drobne