Kupiec

GoWork - Dla Klientow

  • Bytom, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Jesteśmy profesjonalną agencją pracy, która sprawnie rozwiąże każdy problem kadrowy. Działając w imieniu naszego Klienta, szukamy osoby na stanowisko Kupiec

Kupiec

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- Wykształcenia wyższego, chętnie - handlowego, ekonomicznego,

- Doświadczenia na stanowisku Kupca,

- i/lub doświadczenia w zakresie negocjacji z dostawcami,

- umiejętności negocjacyjnych i analitycznych,

- komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego.

Obowiązki

Co będziesz robić:

- Utrzymywać i rozwijać kontakty z dostawcami, producentami, pośrednikami,

- Weryfikować dostawców ze względu na jakość i ceny dostaw,

- Negocjować korzystne warunki zakupów,

- Przygotowywać raporty i zestawienia zapytań ofertowych w MS Office,

- Aktualizować bazę współpracujących dostawców, producentów i pośredników.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- stabilne warunki zatrudnienia,

- owocowe dni tygodnia,

- bogaty pakiet benefitów,

- współpracę z dynamicznym zespołem.

Gowork