PHP Developer - Warsaw

Devire Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
PHP Developer

PL43399

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Dla Naszego Klienta - firmy zajmującej się projektami z branży sportowej, poszukujemy osoby na stanowisko: PHP Developer

O projekcie:

Będziesz odpowiedzialny za tworzenie produktów, współpracę z projektantami i programistami oraz dostarczanie oprogramowania w ramach systemów mających duże znaczenie dla popularyzacji i rozwoju piłki nożnej w Polsce.⚽

Twoje zadania:
  • Praca przy rozwoju backendu w aplikacji opartej na Angularze
  • Kodowanie wysokowydajnego REST API w PHP 7.4 we frameworku Symfony 4 i API Platform
  • CI/CD z wykorzystaniem automatyzacji procesów w GitLab i Team City
  • Obsługa funkcji takich jak: uwierzytelnianie JWT (SSO), komunikacja z zewnętrznymi serwisami, m.in. szynami danych, notyfikacje, zarządzanie bazą danych Postgres
  • Budowa aplikacji przy użyciu Dockera (multistage build)
  • Aplikacja jest rozwijana zgodnie z najnowszymi standardami kodowania, m.in. poddawana testom wydajnościowym, statycznej analizie kodu
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy z PHP 7 / Symfony 4
  • Doświadczenie z budową i korzystaniem z REST API
  • znajomość GIT
  • Kodowanie w języku angielskim: komentarze w kodzie, dokumentacja Swagger, komentarze w GitLab
  • Komunikatywność
Mile widziane:
  • API Platform
  • Swagger UI / OpenAPI
  • Elasticsearch
  • RabbitMQ
  • Docker
Oferujemy:
  • Pracę w innowacyjnych projektach z branży sportowej blisko najnowszych technologii
  • Samodzielność i swobodę w realizacji zadań i celów
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia i kompetencji
  • Umowa B2B
  • multiSport
  • Praca częściowo zdalna - możliwość pracy z domu ok. 3-4 dni w tygodniu
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

Gowork