In-House Lawyer (HR Legal Team)

RTB House

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Description

Obowiązki:
  • bieżące wsparcie prawne spółki w zakresie szeroko rozumianego obszaru HR,
  • sporządzanie, negocjowanie i opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy o pracę, NDA, procedury wewnętrzne), głównie w języku angielskim,
  • przygotowywanie opinii prawnych, bieżące monitorowanie i komunikowanie zmian w przepisach prawa, nadzór nad obiegiem dokumentacji prawnej,
  • wsparcie prawne zagranicznych spółek z Grupy Kapitałowej RTB House we współpracy z lokalnymi kancelariami.
Oczekiwania:
  • tytuł radcy prawnego lub adwokata, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego,
  • minimum 4-letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację oraz samodzielne opracowywanie dokumentacji prawnej – warunek konieczny,
  • bardzo dobra znajomość prawa kontraktowego i gospodarczego, mile widziana specjalizacja w obszarze prawa pracy,
  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • możliwość udziału w unikalnych, międzynarodowych projektach w ramach dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • możliwość kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej RTB House,
  • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów.

RTB House