Kupiec strategiczny

Grafton Recruitment

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
  • Aplikuj teraz
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta, wiodącego producenta stolarki otworowej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • Udział w kształtowaniu strategii zakupowej firmy
  • Budowanie i rozwój relacji z dostawcami strategicznymi
  • Analizy rynku, monitorowanie ofert dostawców oraz poszukiwanie nowych źródeł i kwalifikacja dostawców
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami i optymalizacja warunków współpracy
  • Proponowanie i realizacja projektów optymalizujących proces zakupów, kosztów oraz procedur
WYMAGANIA
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
  • Wiedza i praktyczne umiejętności w zakresie kształtowania strategii zakupów oraz relacji z dostawcami kluczowymi
  • Doświadczenie w branży stolarki okienno-drzwiowej będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Zaawansowane kompetencje interpersonalne
  • Znajomość technik negocjacyjnych
  • Zaangażowanie i własna inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
KORZYŚCI
  • Możliwość rozwoju i awansu w nowoczesnej firmie o wysokich standardach
  • Duża samodzielność i niezależność
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilność zatrudnienia i dobra atmosfera
INNE INFORMACJE
W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj teraz“ i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.
Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na

Numer referencyjny: 4-20-59721/RP