Z-ca Dyrektora ds. Exportu (Wschód)

Hays

 • Warszawa, mazowieckie
 • Stała
 • Pełny etat
 • 1 miesiąc temu
Twoja następna firma
Naszym Klientem jest firma kosmetyczna, największy w Polsce producent produktów kosmetycznych. Marka jest od lat dostępna na rynku i posiada silną pozycję w poszczególnych kanałach sprzedaży zarówno na rynku Polskim jak i zagranicznych.
Twoje następne stanowisko
Dyrektor Sprzedaży będzie odpowiadać za aktywny rozwój relacji strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych, głównie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Rosja, Ukraina, Białoruś). Będzie to odpowiedzialność za współpracę z klientami w kanale nowoczesnym, w tym sieci handlowe drogerie i supermarkety, a także poszczególni dystrybutorzy. Nowozatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za koordynację procesu negocjacji warunków, wprowadzanie nowości, rozszerzanie współpracy, zarządzanie kategoriami produktowymi, koordynacja akcji marketingowych i wydarzeń promocyjnych. Do codziennych zadań będzie należało utrzymywanie stałych kontaktów z Kupcami po stronie klientów. Ponadto, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej będzie odpowiadał za zwiększenie wolumenu sprzedaży oraz zarządzanie zespołem KAM oraz Back Office (łącznie 8 osób).
Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces
Poszukujemy osób z doświadczeniem sprzedażowym w kanale dyskontowym w kategorii kosmetycznej i/lub szerokorozumianej spożywczej. Niezbędne są relacje z Kupcami w drogeriach lub sieciach handlowych spożywczych. Od Kandydatów oczekujemy doskonale rozwiniętych kompetencji w zakresie analiz, negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych, a także silnej orientacji o realizację celów i umiejętności efektywnego zarządzania czasem. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie istotnym atutem. Niezbędna będzie znajomość języka rosyjskiego. Osoby z doświadczeniem w pracy Kupca po stronie sieci również zapraszamy do aplikowania.
Co oferujemy
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B lub umowę o pracę oraz konkurencyjny pakiet wynagrodzenia (wynagrodzenie bazowe i system premiowy + narzędzia pracy).

Pracawita.pl

Podobne oferty pracy

 • Z-ca Dyrektora ds. Exportu (Wschód)

  Hays

  • Warszawa, mazowieckie
  Z-ca Dyrektora ds. Exportu (Wschód) Okolice Warszawy Nr Ref. 1144059 Twoja następna firma Naszym Klientem jest firma kosmetyczna, największy w Polsce producent produktów kosme…
  • 1 miesiąc temu
 • Z-ca Dyrektora ds. Exportu (Wschód)

  Hays

  • Warszawa, mazowieckie
  Twoja następna firma Naszym Klientem jest firma kosmetyczna, największy w Polsce producent produktów kosmetycznych. Marka jest od lat dostępna na rynku i posiada silną pozycję w …
  • 1 miesiąc temu