Zatrudnię osobę do sprzątania - INWEMER System sp. z o.o

Inwemer

  • Świebodzin, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Grupa INWEMER działa na terenie całego kraju i jest liderem rynku w branży oferującej usługi dla firm i instytucji B2B w dziedzinie kompleksowego utrzymania czystości

Zatrudnię osobę do sprzątania

Obowiązki

Sprzątaczka
  • sprzątanie biur,odkurzanie,mycie podłogi,biurka,zaplecza socjalnego , toalety
Pracownik gospodarczy terenu zewnętrznego
  • sprzątanie terenu zewnętrznego : zamiatanie , koszenie , w okresie jesiennym grabienie liści
  • inne prace porządkowe
Wymagania
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • gotowość rozpoczęcia pracy od zaraz
Oferujemy

Pracę dla Sprzątaczki w placówce bankowej
W Świebodzinie , ul. Głogowska
Godziny pracy: od 08.00 do 09.00 , 20 godzin miesięcznie , od pn do pt

Pracę dla Pracownika gospodarczego terenu zewnętrznego
W Świebodzinie , ul. Wałowa
Godziny pracy : od 07.00 do 09.00 , 40 godzin miesięcznie , od pn do pt

Mile widziane orzeczenie niepełnosprawności

Proszę o kontakt telefoniczny : 691-380-771 ,od pn do pt, 8-16

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzul:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, innych niż dane wskazane w art. 22(1) § 1 Kodeksu pracy oraz danych w zakresie wizerunku, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu rejestrowym i w dokumentach aplikacyjnych, przez Administratora danych, w związku z prowadzoną przez niego rekrutacją na którą składam swoją aplikację.

Oświadczam, że wiem, że Administratorem jest INWEMER System sp. z o.o. www.inwemer.pl, a moje dane osobowe podane dobrowolnie będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji i zostaną usunięte po jej zakończeniu, i że mam prawo, w dowolnym momencie oraz w dogodny dla siebie sposób, do żądania dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, do uzyskania kopii tych danych, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych, do przenoszenia tych danych, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

Gowork