BRYGADZISTA-ZBROJARZ - Świebodzin

HR Support

  • Świebodzin, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Firma z branży budowlanej realizująca budowy mostów, budynków mieszkalnych, fundamentów wiatrakowych i linii metra poszukuje osób do stałej lub czasowej pracy na stanowisko:

BRYGADZISTA-ZBROJARZ

OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac zbrojarskich przy budowie linii metra, mostów, fundamentów lub budynków mieszkalnych
- zarządzanie zespołem pracowników

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność kręcenia długimi cęgami
- znajomość obowiązujących norm
- gotowość do pracy za granicą (Szwecja, Finlandia lub Francja)

PRACODAWCA OFERUJE:
- zapewniona umowa o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS
- ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ) dodatkowe bezpłatne ubezpieczenie
- warunki finansowe ustalane indywidualnie – stawka godzinowa + premie
- zapewnione zakwaterowanie 2-3 osobowe pokoje (bez dodatkowych kosztów)
- dojazdy na budowę firmowym busem

KANDYDACIE,

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Gowork