Asystent Kupca - Katowice

Agencja pracy GoWork.pl

  • Katowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Asystent Kupca

Asystent Kupca

Wymagania

Powinnaś/powinieneś:

- Mieć wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe,

- posiadać znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- doskonale znać MS Excel, Powerpoint lub przynajmniej Open Office Calc,

- cechować się odpowiedzialnością i skrupulatnością,

- mieć doświadczenie z zagranicznymi partnerami handlowymi.

Obowiązki

Do Twoich zadań będzie należeć:

- Wsparcie w codziennej pracy kupca,

- współpraca z aktualnymi partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych,

- prowadzenie negocjacji handlowych, negocjowanie cen,

- stała weryfikacja otrzymywanych ofert handlowych;

- udział w procesie przygotowywania nowych produktów i ich promowania.

Oferujemy

Co oferujemy:

- Bogaty pakiet benefitów,

- Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

- Pracę w dynamicznym zespole,

- Miłą atmosferę.

Gowork