Lider ds. Zakupów - Over Group Sp. z o.o. S.K

Over Group Sp. z o.o. S.K.

  • Łask, łódzkie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
W OVER Group mamy pewność, że na sukces naszej Firmy mają wpływ nasi Pracownicy.

Dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowniczej jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów dla zwierząt.

Aktualnie prowadzimy rekrutację do Działu Zakupów na stanowisko:

Lider ds. Zakupów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • budowanie i realizowanie polityki zakupów według przyjętych założeń,
  • kształtowanie standardów i procedur zakupowych,
  • nadzór nad pracą zespołu,
  • wybór i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi dostawcami,
  • nadzorowanie terminowości zamówień,
  • analiza danych i tworzenie planu redukcji kosztów,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.
OCZEKUJEMY
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz prowadzeniu postępowań zakupowych,
  • dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • doświadczenie branżowe będzie dodatkowym atutem,
  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność, umiejętności interpersonalne, dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, znajomość systemów typu ERP.
ZAPEWNIAMY
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, pakiet szkoleń,
  • różnorodność powierzonych zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • liczne benefity pozapłacowe, m.in. zniżki na produkty, opiekę medyczną, pakiet sportowy, dodatkowe ubezpieczenie na życie.
Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu – nie zwlekaj! Wyślij swoje CV z klauzulą o ochronie danych osobowych.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula RODO:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ,spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.

Gowork