Regionalny Dyrektor Sprzedaży

TalentSet

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 2 miesiące temu
Miejsce pracy: zachodnia Polska

Naszym Klientem jest globalna firma kosmetyczna.

OBOWIĄZKI

Zarządzanie sprzedażą na terenie zachodniej Polski, osiąganie celów sprzedażowych

Rozwój struktury organizacyjnej, doskonalenie efektywności biznesowej w podległym obszarze

Budowanie strategii sprzedaży i celów operacyjnych oraz ich skuteczne komunikowanie podległemu zespołowi

Zarządzanie zespołem: rozwój kompetencji pracowników, budowanie zaangażowania, inspirowanie do osiągania uzgodnionych celów biznesowych

Wdrażanie zmian, projektów specjalnych oraz akcji marketingowych

Współpraca i budowanie relacji z wewnętrznymi jednostkami biznesowymi

PRACODAWCA OFERUJE

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie premiowe uzależnione od realizacji celów

Rozbudowane benefity pozapłacowe

Samochód służbowy także do celów prywatnych

Udział w rozwoju biznesu opartego o wartości

Inspirujące, relacyjne i dynamiczne środowisko pracy

Masz minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Managera/ Dyrektora Regionalnego

Posiadasz praktykę w branży kosmetycznej, FMCG, farmaceutycznej

Jesteś zorientowany na cel i konsekwentnie osiągasz dobre wyniki biznesowe

Dbasz o rozwój podległych zespołów, budowanie zaangażowania, dbasz o sprawną komunikację

Potrafisz skutecznie działać w zmieniającym się środowisku pracy

Generujesz pomysły na usprawnienia, zmiany, wychodzisz z inicjatywą

Potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski

Władasz językiem angielskim na poziomie co najmniej komunikatywnym

TalentSet