Kierowca solówki kat.C- 60km za Dreznem, 2400€ na umowie

EDEL

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 2 400 EUR miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego z siedzibą we Wrocławiu (KRAZ 20940) poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.
W chwili obecnej poszukujemy dla naszego klienta kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Drezna
Opis stanowiska:
-transport spożywki
-praca od poniedziałku do piątkuOferujemy:
-stałą pracę w oparciu o niemiecką umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie: 2400€ brutto na umowie+ 14€ diety/dzień + dodatki za nocki, start pracy o 4.00
-niemieckie świadczenia socjale w tym pomoc w załatwieniu Kindergeld
Wymagania:
-doświadczenie na ww. stanowisku
-prawo jazdy kat. C z kodem 95
-karta kierowcy
-podstawowa znajomość języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie Cv na nasz adres e-mail z dopiskiem solo/Drezno/spożywka
Nr telefonu: +48 721 776 333
facebook: EDEL HR
Proszę o dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Lento