ELEKTRYK - POMOCNIK ELEKTRYKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Starachowice, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0344
Obowiązki:montaż instalacji elektrycznych i oświetleniowychWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, elektryczne
Pozostałe wymagania:
  • uprawnienia SEP do 1 kV;mile widziane doświadczenie zawodowe;możliwość przyuczenia
Miejsce pracy: 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca