ELEKTROMONTER/POMOCNIK ELEKTROMONTERA (NR 0757)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0757
Obowiązki:wykonywanie instalacji elektrycznych, miejse wykonywania pracy-teren województwa kujawsko-pomorskiegoWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1kV oraz UDT na podesty samojezdne ruchome
Miejsce pracy: Szarych Szeregów 10/34, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca