Czym się zajmujemy?

Careerjet jest wyszukiwarką ofert pracy stworzoną w celu ułatwienia procesu szukania pracy w Internecie. Obszerna baza danych Careerjet zawiera niezliczoną liczbę linków do ofert pracy, dostępnych w Internecie, opublikowanych na portalach pracy oraz stronach firm, agencji zatrudnienia i pośrednictwa pracy. Dzięki prostemu interfejsowi użytkownik może szybko przeszukiwać bazę, oszczędzając sobie kłopotów wynikających z konieczności przechodzenia do każdego portalu indywidualnie. Użytkownicy zostają przekierowywani na strony, z których pochodzą oferty źródłowe. W ten sposób Careerjet skutecznie wpływa na zwiększenie natężenia ruchu na stronach, a zarazem ułatwia kandydatom sprawne i łatwe dotarcie do ogłoszeń pracodawców.
Międzynarodowa wyszukiwarka Careerjet zawiera oferty pracy z ponad 90 krajów. Jej interfejsy zostały przetłumaczone na 28 języków.

Nasza technologia

Careerjet używa zaawansowanej technologii, korzystając z modułów programowych, które skanują i identyfikują oferty pracy w Internecie. Oferty są pobierane zarówno ze stron z kilkoma ofertami pracy, jak i ze stron portali pracy czy agencji rekrutacyjnych, które publikują setki ofert. Strony z potencjalnymi ofertami są następnie regularnie skanowane, a aktualne oferty pracy są dodawane do indeksu ogłoszeń Careerjet.

Jak się z nami skontaktować

W razie jakichkolwiek pytań lub sugestii, prosimy o kontakt.