Analityk Biznesowy

Bank Millennium

  • Warszawa, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Analityk BiznesowyNazwa Firmy: BANK MILLENNIUM SPÓŁKA AKCYJNA
Departament: WYDZIAŁ ANALIZ BIZNESOWYCH
Rodzaj zatrudnienia: UMOWA NA OKRES PRÓBNYObowiązki:
  • Przygotowywanie raportów, analiz w zakresie produktów z obszaru bankowości detalicznej
  • Projektowanie, tworzenie i utrzymywanie modeli danych, dashboardów oraz raportów w Power BI
  • Analityczne wsparcie zespołów produktowych oraz współpraca z różnymi jednostkami Banku
  • Przedstawianie analiz, wniosków, rekomendacji i kierunków rozwoju wspierających decyzje biznesowe
  • Praca na dużych bazach danych z wykorzystaniem SQL
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze analiz i/lub przetwarzania danych
  • Umiejętność pracy z dużymi bazami danych (np. SQL, SAS)
  • Umiejętności analityczne, dokładność oraz optyka biznesowa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Matematyka, Informatyka, Ekonometria, Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne lub pokrewne
Mile widziane:
  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i wizualizacji danych w Power BI
  • Doświadczenie w pracy w sektorze bankowym
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz rozwojem narzędzi analityczno-wizualizacyjnych
Oferujemy:
  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w najlepszym Banku cyfrowym wg ostatniego rankingu Przyjazny Bank Newsweeka
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Umowę o pracę, stałe wynagrodzenie oraz system premii kwartalnych
  • Gamę benefitów pozapłacowych, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dostęp do popularnej platformy kafeteryjnej MyBenefit
  • Pracę w Centrali Banku Millennium w Warszawie (okolice metra Pole Mokotowskie)