Industrial engineer/Technolog

Aptiv

  • Jeleśnia, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Job DescriptionObowiązki:projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhpopracowanie i nadzór nad dokumentacją technicznąinicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze produkcji, redukcja takt time i zajmowanej powierzchnioptymalizacja kosztów procesów produkcyjnychnormowanie czasu pracy na stanowiskachrozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcjistosowanie narzędzi „Lean Manufacturing” we wszystkich aspektach procesu produkcjiszkolenie operatorów z zakresu dokumentacji stanowiskowejwspółpraca z innymi działami firmyprzygotowanie zakładu do wizyt klientów i audytówWymagania:wykształcenie wyższe o profilu technicznymwiedza z zakresu Lean Manufacturingznajomość systemów zarządzania jakością, metodologii FMEA i Planów Kontroliznajomość narzędzi rozwiązywania problemówdobra znajomość języka angielskiegodobra znajomość pakietu Microsoft Officeumiejętność pracy w zespole, entuzjazm, kreatywność, komunikatywnośćmile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnejgotowość do krótkoterminowych wyjazdów służbowychDlaczego warto do nas dołączyć:U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.Privacy Notice - Active Candidates:Aptiv is an equal employment opportunity employer. All qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, color, religion, national origin, sex, gender identity, sexual orientation, disability status, protected veteran status or any other characteristic protected by law.

Aptiv

Podobne oferty pracy

  • Industrial engineer/Technolog

    Aptiv

    Obowiązki: projektowanie stanowisk pracy oraz przepływu materiałów i procesów zgodnie z KMS i EOS oraz z uwzględnieniem wymagań ergonomicznych i bhp opracowanie i nadzór nad do…