Specjalista ds. wdrażania produktu

Randstad

  • Oława, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Jesteś absolwentem finansów, matematyki, bankowości lub masz ścisły i analityczny umysł?A może masz już za sobą doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży produktów bankowych?Mamy dla Ciebie świetną ofertę!Specjalista ds. wdrażania produktu Nr ref.: 491/2/2024/EK/jobs.pl Oława (dolnośląskie)Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w zespole który tworzymy od początku
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • po okresie wdrożenia możliwość pracy hybrydowej
Zadania
  • monitorowanie kierunków rozwoju produktów i rozwiązań w zakresie bankowości internetowej i mobilnej
  • znajomość produktów bankowych i procesów handlowych oraz kanałów dostępu
  • współtworzenie nowych funkcjonalności, które wspierają sprzedaż i obsługę produktów handlowych
  • inicjowanie nowych produktów zgodnych z potrzebami klienta
  • opracowywanie specyfikacji wymagań funkcjonalnych produktów i ich analiza pod kątem możliwości i sposobu ich realizacji
  • współpraca z centralą oraz innymi działami banku w celu usprawnień i modyfikacji stosowanych rozwiązań technologicznych
  • wsparcie pracowników banku i klientów w rozwiązywaniu problemów, upraszczaniu procesów sprzedaży produktów
  • aktywne uczestniczenie we wdrożeniu CRM zarówno od strony technicznej jak i bieżącego użytkownika
Oczekujemy
  • wykształcenie wyższe lub trakcie studiów na kierunkach matematyka, finanse, bankowość lub pokrewne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio/zaawansowanym
  • znajomość oprogramowania służącego elektronicznemu obiegowi dokumentów
  • samodzielność w działaniu, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl