KIEROWCA KAT. C - POMOC DROGOWA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kamień Pomorski, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0237
Obowiązki:Kierowca pomocy drogowejWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • uprawnienie: Karta kierowcy, minimum 3 lata doświadczenia zawodowego
Miejsce pracy: 72-400 Kamień Pomorski 11, powiat: kamieński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca