Elektromechanik

Commercial Metals Company

  • Zawiercie, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Opis stanowiska
  • Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych maszyn i sprzętów Wydziałów Pionu Logistyki oraz Strzępiarki (maszyny- żurawie samojezdne , podesty ruchome, ładowarki, wózki jezdniowe)
  • Usuwanie awarii, wykonywanie napraw i remontów urządzeń Pionu Logistyki
  • Regeneracja podzespołów, naprawa uszkodzonych części maszyn
  • Utrzymywanie sprzętu w pełnej sprawności w celu zapewnienia ciągłości pracy na Wydziałach Pionu Logistyki oraz Strzępiarki
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na tym samym stanowisku minimum 1 rok
  • Znajomość budowy i działania silników spalinowych
  • Znajomość budowy i działania układów hydraulicznych oraz układów elektrycznych
  • Znajomość budowy ciężkiego sprzętu budowlanego
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózków jezdniowych oraz podestów ruchomych
  • Mile widziane uprawnienia SEP-grupa elektryczna G1 w zakresie eksploatacji-do 1kV
  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze
  • Uprawnienia konserwatora wózków podnośnikowych, żurawi samojezdnych oraz podestów ruchomych będą dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w CMC Poland Sp. z o.o. w oparciu o umowę o pracę - stała praca w stabilnej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do szerokiego katalogu oferowanych kursów i szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Prywatną opiekę medyczną w programie Medicover
  • Dofinansowanie w programie sportowym do karty MultiSport
  • Korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, karty przedpłacone dla dzieci z okazji Dnia Dziecka i Mikołaja, pożyczki)
  • System pracy 4-brygadowy
  • Praca od zaraz

InfoPraca