POMOCNIK CUKIERNIKA (NR 0945)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Białe Błota, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0945
Obowiązki:praca przy produkcji wyrobów cukierniczych, wykańczanie i dekorowanie ciast.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w miejscowości Białe Błotapożądana książeczka sanitarno-epidemiologicznamile widziana znajomość języka ukraińskiego
Miejsce pracy: Przemysłowa 6, 86-005 Białe Błota, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CV przesyłac na adres: gosia@remmarco.pltelefon kontaktowy: 534-712-487Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca