OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Tczew, pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0409
Obowiązki:Opieka nad osobami starszym na terenie Gminy Wiejskiej Tczew
Wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt: telefoniczny 514-735-070 lub przesłanie CV na adres e-mail: biuro@fundacjaodnowa.orgWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Opiekun osoby starszej*
Pozostałe wymagania:
  • Osoba powinna posiadać własny środek lokomocji celem dojazdu do osoby podopiecznej.Pożądane uprawnia opiekuna osoby starszej.
Miejsce pracy: 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: .Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca