MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Leżajsk, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0482
Obowiązki:Montaż instalacji sanitarnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe
Miejsce pracy: Sanowa 40, 37-300 Leżajsk, powiat: leżajski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV + dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: arnic@rzeszow.home.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca