Pracownik ochrony Malbork

Seris Konsalnet

  • Malbork, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Seris Konsalnet, lider w branży usług ochrony, w związku z dynamicznym rozwojem, zatrudni kandydatów na stanowisko Pracownika Ochrony w obiekcie handlowym na terenie Malborka.
Pracownik ochrony MalborkZadania:
  • ochrona obiektu;
  • zapobieganie kradzieżom;
  • zapewnienie bezpieczeństwa;
  • współpraca z Centrum Monitorowania;
  • obserwacja sali handlowej;
Wymagania:
  • niekaralność;
  • podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • sprawność fizyczna;
  • prawo jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem;
Oferujemy:
  • umowę zlecenie/pracę;
  • premię zadaniową;
  • praca w systemie zmianowym;
  • benefity: pakiet socjalny, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;

Jobdesk.pl