Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Medicover

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!Specjalista ds. Wsparcia SprzedażyMiejsce pracy: Biuro Główne Medicover
Al. Jerozolimskie 96
WarszawaAplikuj po zdrowy start zawodowy w Medicover, jeśli:
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe (szczególnie docenimy te z zakresu obsługi klienta, administracji, czy sprzedaży)​
  • jesteś osobą komunikatywną, która szuka rozwiązań
  • cenisz rozwój i chcesz się uczyć
Twoje obowiązki:
  • bieżące wsparcie administracyjne zespołu handlowców
  • obsługa systemów działu sprzedaży
  • opracowywanie i przygotowywanie dokumentów do przetargów
  • przygotowywanie porównań ofert - negocjacyjnych i renegocjacyjnych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • MediHero - u nas poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie. Nie każdy nasz pracownik nosi pelerynę, ale praca każdego ma istotny wpływ na rozwój firmy, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • nieSamaPracąCzłowiekŻyje - po pracy możesz zaangażować się w wiele inicjatyw, w tym np. wolontariat Fundacji Medicover lub jeśli grasz na instrumencie dołączyć do MediCover Band i poczuć się jak gwiazda rocka
  • Z nami #siegaszWyżej - poza licznymi szkoleniami oraz programami rozwojowymi, od 1 dnia pracy masz możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych
  • Jeśli Twoim marzeniem jest, aby w piątkowe popołudnie #wsiąśćDoPociaguBylejakiego i spędzić weekend poza miastem to 10 minut spacerkiem dzieli Cię od jego spełnienia (nasze nowo wyremontowane biuro mieści się w okolicy Dworca Zachodniego)
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • prywatną opiekę stomatologiczną
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok”
Zapraszamy do składania aplikacji!
Więcej informacji na temat firmy:
Więcej informacji na temat kampanii:

Medicover