Pracownik działu montażu - Ślusarz

Manpower

  • Łęczna, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Miejsce pracy: ŚwidnikZadania:
  • Montaż części i podzespołów
  • Obróbka detali
  • Praca z instrukcją
  • Obsługa podstawowych elektronarzędzi
  • Dbałość o czystość i porządek na miejscu pracy
Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (7.00-15.00 i 15.00-23.00)
  • Gotowość do nauki i rozwoju
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana ogólna wiedza techniczna
  • Chęć podjęcia stałej współpracy
Oferta:
  • Darmowy transport do pracy każdego dnia
  • Zatrudnienie w firmie produkcyjnej będącej liderem branży lotniczej na Lubelszczyźnie
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz rozbudowany system premiowy
  • Możliwość dodatkowego zarobku - extra płatne nadgodziny dla chętnych
  • Komfortowe warunki zatrudnienia przy nowoczesnych maszynach
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po okresie wdrożeniowym!
  • Bezstresowa, sprawna rekrutacja i wdrożenie do pracy - wsparcie ze strony konsultanta Manpower w całym procesie i w trakcie zatrudnienia
  • Darmowy parking dla pracowników
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Manpower