Pracownik magazynowy

Job Impulse

  • Łódź, łódzkie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia. Od 15 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Co roku dzięki nam zatrudnienie znajduje 30 000 osób, w tym osoby z niepełnosprawnością w ramach programu TAKpełnosprawni. Poleca nas 99% pracowników, a magazyn Forbes uznał za jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!Pracownik magazynowyMiejsce pracy: ŁódźNasza oferta:
  • 28 zł brutto na godzinę
Premia frekwencyjna do 10%Premia wydajnościowa do 600 zł * praca na pełen etat
  • umowa o pracę tymczasową
  • stabilność zatrudnienia
  • dofinansowanie do posiłków 10 zł za każdy przepracowany dzień
  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi (Polesie, Bałuty, Centrum, Dąbrowa, Górna)
  • praca w systemie 2 - 3 zmianowym
  • dodatkowe benefity w korzystnej cenie (m.in. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
Zadania:
  • kompletacja towaru za pomocą skanera
generowanie etykiet w systemie SAPNasze oczekiwania:
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie dobrym
  • dokładność, solidność, rzetelność

Job Impulse

Podobne oferty pracy

  • Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT

    • Łódź, łódzkie
    PRACOWNIK MAGAZYNOWY Z UPRAWNIENIAMI UDT Zadania: Dostarczanie komponentów na linie produkcyjne Streczowanie palet Obsługa urządzeń transportu bliskiego Wymagania: …
    • 5 dni temu
  • Pracownik magazynowy w Allegro One Kurier - Łódź

    JAGA Recruitment

    • Łódź, łódzkie
    • 4 300 PLN miesięcznie
    APT JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Pracowni…
    • 11 dni temu
  • Pracownik magazynowy

    LeasingTeam

    • Łódź, łódzkie
    LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydat…
    • 15 dni temu