KIEROWCA KAT.C+E

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Dąbrówka, mazowieckie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0922
Obowiązki:Transport zboża.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. CE
Zawód:
  • Kierowca samochodu ciężarowego (wymagany staż - lata: 1)
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Aktualne badania lekarskie
  • karta kierowcy
  • Psychotesty
  • kurs na przewóz rzeczy
Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Baza firmy znajduje się na terenie Susza, Kwidzyna. Wyjazdy krajowe, wyjazdy tygodniowe od poniedziałku do piątku. Kontakt z pracodawcą tel. 503-136-141 - Tomasz Smoliński w godz. 14:00-20:00, email: tomasz.smolinski@megatrans24.pl
Miejsce pracy: 14-240 Dąbrówka 18, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.megatrans24.pl/Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca