Ekspert w Centrum Analiz i Raportowania Finansów

PZU

  • Warszawa, mazowieckie
  • Wolontariat
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • Standaryzacja, rozwój i utrzymanie firmowego modelu informacyjnego dla danych finansowych i języka raportowania finansowego
  • Rozwój tematycznych Data-Mart'ów i narzędzi Business Intelligence
  • Inicjowanie i koordynacja zmian mających na celu poprawę jakości, spójności oraz kompletności środowiska analitycznego w obszarze finansów, rozwój mechanizmów walidacji informacji w hurtowni danych
  • Definiowanie wymagań na rozwój środowiska analitycznego w wyniku zmian w otoczeniu biznesowym lub nowych potrzeb klienta wewnętrznego
  • Usprawnianie, automatyzacja i standaryzacja procesów przetwarzania i raportowania danych używanych do przekrojowych analiz w zakresie finansów
  • Dostarczanie danych na potrzeby raportowania regulacyjnego i instytucji zewnętrznych
  • Uczestnictwo we wdrażaniu procedur i systemów kontrolnych dotyczących zarządzania danymi finansowymi w zasobach hurtowni danych
  • Planowanie i przygotowywanie procesu zadań rozwojowych dla obszaru finansów w HD/BI, utrzymanie backlogu ze zgłoszonymi potrzebami biznesowymi.
Nasze wymagania
  • Minimum 4 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu, analiz i raportowania danych finansowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Zrozumienie logiki i zależności przepływów finansowych w ubezpieczeniach
  • Mile widziana znajomość zasad rządzących ewidencją księgową
  • Praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej, interpretowania wyników i wskaźników rachunku wyników
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych i umiejętność eksploracji baz danych z użyciem SQL lub 4GL
  • Doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań biznesowych klientów wewnętrznych i nastawienie na rozwiązywanie nieschematycznych problemów o złożonej strukturze
  • Doświadczenie we współpracy z zespołami projektowymi w IT przy realizacji wdrożeń zmian, a także testach i odbiorze zrealizowanych wymagań
  • Przywiązanie do jakości oraz umiejętność zarządzania priorytetami, samodzielnego proponowania rozwiązań i podejmowania decyzji"
To oferujemy
  • Praca w modelu hybrydowym z elastycznymi godzinami rozpoczęcia
  • Umowa o pracę
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)
  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe
  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach
  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych
  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów
  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów
  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników
  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)
  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona - po Żeglarstwo)
  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU