Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych

NES Global Talent

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Kierownik Robót Konstrukcyjno-BudowlanychMiejsce pracy: SzczecinObowiązki:
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym oraz specyfikacją techniczną
  • Organizowanie oraz nadzorowanie pracy Podwykonawców zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP
  • Bieżące monitorowanie i kontrola harmonogramu postępu robót, kosztów budowy oraz dokumentacji technicznej
  • Sporządzanie obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • Udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
  • Analiza dokumentacji technicznej
Wymagania:
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • Wykształcenie wyższe techniczne - budownictwo
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w harmonogramowaniu robót oraz nadzorowaniu prac budowlanych
  • Znajomość programów MS Office, AutoCad i pokrewnych będzie atutem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych na budowie
Oferujemy:
  • Auto służbowe do użytku prywatnego
  • Podstawowe narzędzia pracy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna
Prosimy przesyłać aplikacje za pomocą przycisku aplikowania.Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.ObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany. DrukujPoznajNES Global Talent111NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, ProdukcjaObserwujWłącz job alert? Co oznacza „Aplikuj szybko”?„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Praca.pl