SAMODZIELNY MECHANIK SAMOCHODOWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gogolin, opolskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0236
Obowiązki:-Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • samodzielność
  • doświadczenie
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
Miejsce pracy: Malińska 1, 47-320 Gogolin, powiat: krapkowicki, woj: opolskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • MECHANIK / BLACHARZ / LAKIERNIK SAMOCHODOWY - Austria

    BauPersonal

    • Prószków, opolskie
    • 2 500 EUR miesięcznie
    Firma BauPersonal (nr cert. 4726) poszukuje dla swojego klienta w Austrii kandydatów na stanowiska: mechanik samochodowy, blacharz samochodowy, lakiernik samochodowy. Miejsce…
    • 23 dni temu
  • MECHANIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY - NIEMCY Berlin

    BauPersonal

    • Prószków, opolskie
    • 17,00 EUR za godzinę
    Firma Personalna (nr cert. 4726) poszukuje dla swojego klienta kandydatów na stanowisko MECHANIK / BLACHARZ SAMOCHODOWY. Miejsce pracy: Niemcy, 12359 Berlin. Praca na 1 zmianę,…
    • 5 dni temu
  • Mechanik naczep ciężarowych - praca w Danii

    ATN Service ApS

    • Krapkowice, opolskie
    Nasz nowy, duński kontrahent jest bardzo interesującym przedsiębiorcą. Każdy dzień pracy jest inny ze względu na wykonywaną pracę, dlatego nie ma mowy o nudzie. Konrahent zajmuje s…
    • 18 dni temu