Operator wózka widłowego czołowego, wysokiego składu, długie widły

Tabel GmbH

  • Płock, mazowieckie
  • 14,50 EUR za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
Tabel Gruppe poszukuje doświadczonych i odpowiedzialnych operatorów wózków widłowych czołowych do pracy w Lipsku.Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:Oferujemy:
  • Stawkę:
  • Operator wózka czołowego: 14,50€/godz. brutto
  • Operator wózka wysokiego składu: 16€/godz. brutto
  • Operator wózka widłowego z długimi widłami: 16€/godz. brutto
  • Dodatkowo 10€ netto diety dziennie
  • Praca na dwie zmiany (od lipca 3 zmiany)
  • Zakwaterowanie w cenie 250€ miesięcznie (pokoje dwuosobowe)
  • Przyjazd co tydzień
Obowiązki:
  • Dowożenie produktów na linię produkcyjną
  • Praca na wózku widłowym
Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres►► Dowiedz się więcej za pośrednictwem Whatsapp:TABEL Gruppe jest wiodącym dostawcą outsourcingu procesów biznesowych (BPO) w Niemczech i specjalizuje się w rozwiązaniach w obszarach produkcji i logistyki. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu jesteśmy godnym zaufania partnerem dla średnich firm i korporacji z branż takich jak motoryzacja, poligrafia, żywność i logistyka. Naszą misją jest usprawnianie procesów biznesowych naszych klientów poprzez elastyczne, stabilne i produktywne rozwiązania.

Tabel GmbH