Obsługa Klienta w branży ubezpieczeniowej (bez doświadczenia)

LeasingTeam

  • Warszawa, mazowieckie
  • 27,70 PLN za godzinę
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Aktywne pozyskiwanie informacji i zgód od klientów w sposób proaktywny.
  • Zrozumienie i wyjaśnienie zapytań dotyczących Ogólnych Warunków Ubezpieczenia (OWU).
  • Tworzenie pozytywnego wrażenia i budowanie trwałych relacji z klientami.
  • Zapewnienie kompleksowej obsługi i wsparcia w zakresie polis ubezpieczeniowych.
  • Rozwiązywanie pytań i wątpliwości klientów związanych z ich ubezpieczeniem.
  • Monitorowanie i dbanie o jakość obsługi telefonicznej oraz dostarczanie profesjonalnych usług.
Oczekiwania:
  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • Wykształcenie co najmniej średnie, z zdaną maturą (preferowane osoby studiujące na studiach zaocznych).
  • Odpowiedzialność, samodzielność i pełne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.
  • Chęć ciągłego uczenia się oraz zdolność do samodzielnego zdobywania nowych kompetencji.
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie umożliwiającym sprawne korzystanie z niezbędnych narzędzi i aplikacji.
Oferta:
  • Umowa zlecenie
  • Stawka: 27,70 zł/h brutto
  • Elastyczny czas pracy- 8:00-16:00 lub 9:00-17:00 lub 10:00- 18:00
  • Praca w systemie hybrydowym
  • Stałe wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Lokalizacja biura: Warszawa

LeasingTeam