SPRZEDAWCA/KASJER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Grodzisko Dolne, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0441
Obowiązki:Sprzedaż artykułów ogólnospożywczych.Wymagania:Wymagania konieczne:Zawód:
  • Sprzedawca*
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, handlowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagana aktualna książeczka zdrowia, mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze kasy fiskalnej.
Miejsce pracy: 37-306 Grodzisko Dolne, powiat: leżajski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CV + książeczka zdrowia.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca