PRACOWNIK MAGAZYNU - DARMOWY DOJAZD

FallWork

  • Murowana Goślina, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 21 dni temu
Opis stanowiska:
Magazyn, który obsługuje wysyłkę towaru na całą Polskę poszukuje osób, które będą odpowiadały za odpowiednie przygotowanie wysyłki. Otrzymujesz listę rzeczy, które należy spakować. Lokalizujesz je dzięki skanerowi. Następnie układasz na paleciaku. Paleciakiem podjeżdżasz na pole do streczowania, gdzie towar zostaje wydany do załadunku.
Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
-chęci do pracy
-brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- prawo jazdy kat B
Oferujemy:
-proste obowiązki bez doświadczenia (szkolenie z obsługi skanera)
-strój roboczy
-pracę na II zmiany (godz. 6-14/14-22)
-darmowy dojazd z Wągrowca, Rogoźno, Skoki
-stawka godzinowa rosnąca + premie tonażowe + premia za frekwencję
-na początek umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę (chyba, że wolisz zostać na zleceniu)
-możliwość rozpoczęcia pracy od zarazSZCZEGÓŁY: 790 790 446Zapraszamy również bezpośrednio do siedziby biura FALLWORK, ul. Piekary 26
Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl