Magazynier z UDT

HR Sigma

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
HR Sigma to dynamiczna firma specjalizująca się w obszarze rekrutacji i doradztwa zawodowego.Nasza misja polega na pomocy kandydatom w znalezieniu odpowiedniej pracy oraz w rozwijaniu ich kariery zawodowej.Nasz zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Ci osiągnąć sukces w świecie pracy.Na chwilę obecną poszukujemy Magazyniera
MAG/ŻS/09/2021Miejsce pracy: Tychy - Tereny przemysłoweZadania:
  • Przewóz komponentów z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego składowania,
  • Obsługa programów magazynowych,
  • Opieka nad magazynem,
  • Współpraca z kierownikami i brygadzistami na produkcji.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B ,
  • uprawnienia UDT,
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera,
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany , 4bop,
  • Sumienność, odpowiedzialność, dokładność,
  • Gotowość do nadgodzin - dodatkowo płatne.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę tymczasową - możesz zacząć od zaraz!
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie i pozytywną atmosferę.
Jeśli szukasz pracy a nasza oferta wpadła Ci w oko, skontaktuj się z nami za pośrednictwem portalu lub wyślij swoje CV na adres: magdalena.krzepina@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!Czekamy na Ciebie!Odwiedź naszego facebooka https://www.facebook.com/hrsigma1Klauzula RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Agencja HR SIGMA jest wpisana od 2013 roku do Krajowego Rejestru Agencji zatrudnienia pod numerem 9591.

Jobdesk.pl