PRACOWNIK OBSŁUGI SERWISU SAMOCHODOWEGO

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łańcut, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0397
Obowiązki:wyszukiwanie, zamawianie części samochodowych, koordynacja pracy warsztatu samochodowegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • PRAWO JAZDY KAT. B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Staż pracy mile widziany, wymagana znajomość obsługi komputera i znajomość branży samochodowej.Praca jednozmianowa.
Miejsce pracy: Józefa Piłsudskiego 124, 37-100 Łańcut, powiat: łańcucki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca