pracownik pomocniczy magazynu | rekrutacja wiosenna

Randstad

  • Łódź, łódzkie
  • 26,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życiaOgłaszamy rekrutację na stanowisko Pracownika Magazynu w naszej firmie
na sezon wiosenny!Poszukujemy energicznych i zaangażowanych osób, które chcą dołączyć
do naszego zespołu. Sezon wiosenny to czas pełen optymizmu i nowych możliwości,
a my chcemy, abyście byli z nami w tym wyjątkowym okresie.Jeśli masz doświadczenie w pracy na magazynie, to zapraszamy do zapoznania się
z dalszymi szczegółami ogłoszenia.Przyłącz się do nas i wspólnie twórzmy wysokiej jakości produkty, które cieszą klientów
w sezonie wiosennym!Poznaj nas bliżejZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • proste prace magazynowe,
  • podmontaże,
  • przepakowywanie części,
  • rozładunek towaru,
  • sortowanie.
WYMAGANIA:
  • dyspozycyjności do pracy w soboty,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze magazynowym,
  • zaangażowania w powierzone obowiązki.
OFERUJEMY:
  • stawka godzinowa 26,00 zł/ brutto
  • dodatkowo premia miesięczna do 500 zł
  • dodatkowe wynagrodzenie za sobotę (150 zł brutto) + dzień wolny do odbioru,
  • darmowy transport do pracy
  • pakiet benefitów (karta sportowa Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie na życie),
  • opiekę wykwalifikowanego trenera oraz konsultanta Randstad na miejscu w fabryce,
  • bufet ze śniadaniami i obiadami (możliwość kupna posiłku na wynos),
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane wszystkie składki, płatny urlop),
  • program bezpłatnego wsparcia psychologicznego, prawnego i porad finansowych dla pracowników i ich rodzin (język polski, ukraiński, rosyjski i angielski),
  • wydłużona przerwa (30 minut),
  • kawa/herbata w kącikach socjalnych.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikuj.pl