Stanowisko w dziale księgowym (specjalizacja collections) praca dla klienta z językiem niemieckim

L.M. Group

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale finansowo-księgowym.
MAKOGłówne zadania na stanowisku:
  • przygotowywanie planów finansowych, na potrzeby klienta biznesowego
  • proponowanie rozwiązań budżetowych
  • monitoring płatności i kosztów oraz proponowanie usprawnień technicznych, związanych ze stanowiskiem
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych (czasowych oraz na życzenie klienta)
  • tworzenie i kontrola realizacji budżetu
  • doskonalenie istniejących procesów i proponowanie usprawnień dla placówki
  • ścisła współpraca z działem księgowości i pozostałymi działami firmy
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B2/C1)
  • Możliwość zdobycia i wyspecjalizowania posiadanych umiejętności związanych z branżą księgowo-finansową
  • Umiejętność budowania długoterminowych relacji służbowych
  • Umiejętność analizy danych i zwracanie uwagi na szczegóły
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych
Nasz klient oferuje:
  • Pracę hybrydową (2-3 razy w ciągu tygodnia z biura w Warszawie lub w Krakowie, pozostałe dni można wykonywać obowiązki z domu)
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, dla każdego pracownika
  • Stabilizację zawodową - możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz onboarding
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

Jobdesk.pl