SPECJALISTA DO SPRAW LOGISTYKI I ZAMÓWIEŃ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1458
Obowiązki:- zamawianie towarów u dostawców
- dbałość o terminowość i ciągłość dostaw
- utrzymywanie i optymalizacja stanów magazynowych
- koordynacja wyposażenia i prac na ekspozycji
- obsługa procesów reklamacyjnychWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • Wymagana:- biegła znajomość aplikacji biurowej- zdolność analitycznego i logicznego myślenia- samodzielności i sprawności w działaniuDodatkowym i bardzo istotnym atutem będzie znajomość branży armatury i ceramiki
Miejsce pracy: GEODETÓW 3, 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca