Płatne Praktyki w firmie budowlanej

Polaqua

  • mazowieckie
  • Praktyka
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
POLAQUA SP. Z O.O.Na obecnie prowadzoną budowę autostrady A2 w okolicach Siedlecfirma Polaqua poszukuje osób na stanowisko:Płatne Praktyki w firmie budowlanejMiejsce pracy: Gręzów, ul. Budowlana 23ZADANIA:
  • wsparcie kadry inżynierskiej w opracowywaniu dokumentacji powykonawczej oraz wszelkich zadaniach niezbędnych podczas prowadzenia kontraktu budowlanego;
  • pomoc w innych zadaniach administracyjnych.
OCZEKIWANIA:
  • status studenta na kierunku budownictwo;
  • otwartość na wiedzę oraz zdobywanie nowych doświadczeń;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • dyspozycyjność do pracy min. 3 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
  • Pracę w zespole specjalistów z branży;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie budowlanym.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.www.polaqua.pl

Praca.pl