HANDLOWIEC STACJONARNY - BRANŻA SANITARNA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Iława, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0911
Obowiązki:Sprzedaż art. instalacyjnych, hydraulicznych, obsługa systemu magazynowego WAPRO, przyjmowanie towaru i wydawanie towaru z magazynu, bezpośredni kontakt z klientem, budowanie relacji z klientem, doradztwo techniczne, wystawianie faktur, aktywne pozyskiwanie nowych klientów, negocjowanie warunków handlowych, monitorowanie ralaizacji zamówieńWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania - komunikatywność, umiejętność opracy w zespole, samodzielność, obsługa komputera Doświadczenie w hanlu, znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej - mile widziana. Kontakt tel:502 353 785 - Marta Licznerska-Siergiej lub mailowy - marta-l-cichon@o2.plPraca w godzinach 7.00- 17.00 Pracodawca oferuje stałe wynagrodzenie plus motywujący system premiowy, szkolenia.
Miejsce pracy: Wyszyńskiego 18, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: www.lechjar.plKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca