Inżynier systemowy - Cloud System Engineer

Comarch

  • Bielsko-Biała, śląskie Kraków, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Praca w środowiskach chmurowych to powoli codzienność, która daje nam bardzo wiele korzyści. W ramach Comarch rozwijamy platformę chmurową (CIC) w oparciu o Openstacka. Platforma umożliwia szybkie tworzenie środowisk z wykorzystaniem wirtualizacji (IaaS) oraz usług gotowych do użycia (PaaS). Dzięki pracy naszego zespołu użytkownicy platformy CIC mogą szybko rozpocząć wdrażanie aplikacji z wykorzystaniem usługi Kubernetes.Chcesz pracować z najnowszymi technologiami oraz realizować rozwój usługi Kubernetes w środowisku chmurowym? Lubisz rozwiązywać niebanalne problemy, wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Szukamy inżynierów-pasjonatów, którzy zaangażują się w rozwój usług PaaS w ramach platformy chmurowej Comarch.PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze systemów operacyjnych Linux
  • Wiedza z zakresu konfiguracji i administracji serwerów i usług: MySQL, Rabbit, systemy monitoringu Prometheus, Zabbix
  • Mile widziana znajomość SQL, Bash, Perl, Python
  • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i terminowość wykonywania zadań, wysoka kultura osobista
TWOJE ZADANIA
  • Wsparcie I i II linii w zakresie obsługi usług oferowanych klientom Comarch
  • Zapewnienie codziennej obsługi zgłoszeń w systemie ticketowym
  • Konfiguracja monitoringu systemów i aplikacji
  • Wdrażanie nowych wersji aplikacji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współtworzenie raportów z incydentów
DLA CIEBIE
  • Okazja do pracy z najnowszymi technologiami - projekt w środowisku private cloud opartym o Kubernetes
  • Rozwijająca praca w zespole R&D - możliwość zdobycia doświadczenia i połączenia umiejętności administratora IT z nowoczesnymi narzędziami DevOps
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia), elastyczne godziny pracy
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Comarch