KASJER - SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Hyżne, podkarpackie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1280
Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • AKTUALNA KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie
Miejsce pracy: 36-024 Hyżne, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca