Pracownik magazynowo - produkcyjny

Glasspol

  • Wisznia Mała, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Obowiązki:
  • obsługa zamówień klientów (kompletowanie towarów pod zamówienie odbiorcy zgodnie z ustanowionymi procedurami)
  • rozładunek i załadunek towaru
  • prawidłowe funkcjonowanie magazynu i rozmieszczenie towarów (przyjmowanie, wydawanie towaru, nadzór nad stanami magazynowymi firmy itp.)
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej (przyjęcia towarów, wydania towarów, protokoły itp)
  • inwentaryzacja
  • dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
  • pilnowanie terminowości prac
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • wysoka dyscyplina i organizacja pracy
  • sumienność, dokładność, punktualność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • praca w systemie jednozmianowym (praca od poniedziałku do piątku)
  • comiesięczne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na pół etatu lub staż
  • szkolenia i pomoc we wdrożeniu do wykonywanej pracy
  • miłą atmosferę w pracy
  • system motywujący
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o zamieszczenie w życiorysie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".

Lento